RASKY interiérový dizajn a dekoratívne omietky

Vytvárame Váš unikátny domov

img04

Interiérový dizajn

Domov je o krásnych chvíľach s našimi najbližšími. Je o láske a pohode. Doprajte si bývanie v krásnom a útulnom interiéri plného praktických a kvalitných vecí. Navrhujeme plne realizovateľné interiéry bytov aj domov.

img04

Dekoratívne omietky

Sme jediní s realizáciou dekoratívnej úpravy stien. V akejkoľvek farbe, štruktúre a s akýmkoľvek efektom. Realizujeme akýkoľvek vyhľad na mieru klienta, imitujeme materiál alebo vytvárame akcent v priestore. Originálny dizajn garantovaný paketou.

Plníme ľuďom sny o ich domove. Kreatívnym spôsobom pretvárame staré, vymýšľame nové.

Veríme v prístup, ktorým vytvárame krajší a útulnejší domov. Pre vašu pohodu, oddych a načerpanie novej energie. Zakladáme si na funkčných, no zároveň estetických riešeniach. Každý detajl a každá súčasť interiéru je u nás praktická. Kombinujeme nové a staré. Stojí zato zachovať kúsky s históriou a dušou, ktoré nám poslúžia ešte niekoľko rokov. Niektorým vdýchneme nový život, niektoré necháme vyniknúť. Rovnako navrhujeme nábytok a riešenia na mieru do najmenších detajlov.

Najnovšie práce

Našimi rukami prešlo už mnoho návrhov a realizácií. Pri každom jednom kladieme dôraz na spokojnosť zákazníka a na kvalitu odvedenej práce. Profesionálny prístup a skúsenosti nám dovolia vytvárať pre vás domov, ktorý vám bude slúžiť mnoho rokov.

img04

Mužský sivý raj

Humenská Košice Pozrieť
img01

Pánska moderna

Veselá Prešov Pozrieť
img02

Betón a lesk

Krásna Košice Pozrieť

Povedali o Nás

S dizajnérkou mám zatiaľ len pozitívne skúsenosti. Môj návrh bol ušitý presne na mieru. V rámci priestoru a možností bytu neostal ani jeden zbytočný, či nevyužitý centimeter. Ako celok to krásne ladí a človek sa tam potom cíti naozaj ako doma. Výsledok tiež dával zmysel, spolu s dizajnérkou sme našli prienik v tom, čo je možné a čo nie. A nikto si nepresadzoval tvrdohlavo vlastný názor. Perfektné!

Patrik M.
návrh interiéru 3 izb. byt

Pôvodne som chcel iba návrh kúpelne a toalety. Dizajnérka hneď pochopila moju myšlienku a vytvorila návrh podľa mojich predstáv, bol som nadmieru spokojný. Preto sme sa dohodli na kompletnom dizajne. K plnej spokojnosti. Po zhliadnutí návrhu sme realizovali aj špeciálnu omietku na krb. Vyzerá to oveľa lepšie, ako som si predstavoval. Ďakujem

Marek K.
návrh interiéru RD, dekoratívna omietka

Určite odporúčam. Ak chcete niečo, čo v obchode nekúpite, tak jednoznačne tu. Oceňujem originalitu a osobný prístup. Dôslednosť a komplexnosť celého diela. Ďakujeme :-)

Zuzana C.
dekoratívna omietka

Slečna nám robila návrh bytu novostavby. Skvelý prístup, super nápady, vypočula naše požiadavky, prispôsobila sa nášmu štýlu, ale keď trebalo, poradila a poučila, že konkrétnu vec, čo sme si vymysleli, nie je najšťastnejšie riešenie. Z našej strany veľká spokojnosť. Som nesmierne šťastná ,strašnú mám z toho radosť, aj že nám poradila nebáť sa ísť do farieb a rôznych druhov ...Som veľmi spokojná, naživo je to ešte krajšie

Ondrej a Lili K.
návrh interiéru 3 izb. byt

Čo ta žena dokáže, má kúzelné ruky. Každý kto príde sa pýta, kto mi robil tú stenu. Že ich nevyzerá tak dobre, nie je tak prepracovaná.

Juliana K.
dekoratívna omietka

To je ten istý byt? Vyzerá to oveľa väčšie, ty si fakt neskutočná a šialená. Super to je

Dominika K.
návrh interiéru 3 izb. byt

Ústretová, šikovná a hlavne nápaditá baba. Vrelo odporúčam :)

Maria S.
návrh interiéru RD

Ďakujeme za návrh. Sme veľmi spokojní a veľmi sa už tešíme, keď sa to začne realizovať. Spolupracuje sa s vami úžasne, všetky pripomienky, návrhy, poznámky, otázky sú promptne zodpovedané, ochota pomocť a poradiť je nad rámec bežnosti. Ešte raz vďaka!

Peter K.
navrh interieru kupelna,chodba

Dizajnérka využila všetky priestory malého bytu. Oceňujeme, že už máme kde umiestniť nielen oblečenie, ale aj domácich pomocníkov. Sme veľmi spokojní, a ak niekto nevie ako prakticky využiť všetok priestor v malom byte, nech sa obráti na Moniku :)

Janka H.
návrh interiéru 2 izb. byt

Monik ďakujeme za super návrhy, skvelé nápady a hlavne za tvoju trpezlivosť a nervy. Už sa tešíme na realizáciu a výsledný efekt :)

Monika S.
návrh interiéru 3 izb. byt

Ďakujem za pomoc a boj s každým centimeterom ... viem, že to nebolo jednoduché .. tvoj návrh mi veeeľmi pomohol inšpirovať ma a hlavne dal iný pohľad na vec ... návrh bol 100x lepší ako u predajcu,ďakujeeeem :)

Petra R.
návrh kuchyne

Sme tu pre Vás

Zaujali vás naše služby a máte záujem o spoluprácu? Pôsobíme na celom Slovensku, ale navrhujeme a dizajnujeme na východe v Košiciach. Sme flexibilní a prispôsobujeme sa vašim potrebám.

img02